logo
COLOR EVENT

DLA FIRM

SZEROKI WACHLARZ USŁUG

Scenografia eventowa
i kompleksowa aranżacja eventów firmowych

Specjalizujemy się w aranżacji i dekoracji eventów firmowych. Zapewniamy oprawę dekoracyjną wydarzeń takich jak: konferencje, targi, spotkania biznesowe, otwarcie biura, lokali usługowych.  Nasz zespół dekoratorów pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby stworzyć wyjątkową i niezapomnianą atmosferę na każdej imprezie!

Scenografia eventowa dla firm, fotościanki na imprezy firmowe

Specjalizujemy się   aranżacji przestrzeni oraz budowie scenografii eventowej. Masz niecodzienny pomysł na imprezę firmową? Podejmujemy wyzwanie! Stworzymy elementy nawiązujące do motywu przewodniego lub kolorów firmowych.  Przedstaw nam swój niecodzienny pomysł, a my zaproponujemy rozwiązania, które pozwolą go zrealizować w najlepszy sposób. Jeśli dopiero szukasz pomysłu, również możesz liczyć na naszą pomoc i doświadczenie.

Dekoracje eventów i imprez firmowych

Wierzymy, że każde wydarzenie jest wyjątkowe i wymaga spersonalizowanego podejścia. Przygotowujemy indywidualne projekty dekoracji na imprezy firmowe. Dbamy o każdy szczegół, aby nasze realizacje były perfekcyjne i zachwycały gości. Posiadamy szerokie portfolio dekoracji na imprezy firmowe oraz entuzjastyczne podejście do tworzenia nowych projektów. Realizujemy projekty zarówno małych, kameralnych imprez, jak i dla dużych eventów z udziałem setek osób. Możemy zaproponować pełną obsługę, w tym konsultacje, projektowanie, transport, montaż i demontaż dekoracji. Chcesz zająć się tym samodzielnie? Nie ma problemu! Sprawdź naszą wypożyczalnię!

Imprezy na otwarcia sklepów i lokali usługowych 

Chcesz przyciągnąć klientów do nowego sklepu lub lokalu? Imprezy z okazji otwarcia sklepów, lokali, punktów usługowych, jubileusze są doskonałą okazją do uroczystego podsumowania długiego procesu przygotowań. To także doskonała forma podziękowania dla partnerów biznesowych za ich wkład i wsparcie. Zadbaj o estetykę przestrzeni, w której odbywa się impreza! Wyróżnij się wizualnie i promuj swoją markę! 

0
    0
    Wybrane produkty
    Nie wybrałeś produktówWróć do wypożyczalni