logo
COLOR EVENT

POZNAJ NAS!

i


Cześć, jestem Asia i najczęściej możesz mnie spotkać na ... drabinie! Cekiny i wkrętarka to dwa słowa, które są w stanie opisać standardowy dzień mojej pracy. X lat temu stworzyłam firmę Color Event, która jest moim 5 dzieckiem. Działam od pomysłu do realizacji. Tworzenie wyjątkowych scenografii eventowych to moja specjalność! Jak to się mówi "sky is the limit"! 

Ciężko jest mi opisać w kilku zdaniach Color Event ponieważ to firma, która działa na wszystkich poziomach i obszarach eventowych.  Współpracujemy z klientem prywatnym i biznesowym. Dekorujemy wesela, przyjęcia okolicznościowe i duże imprezy firmowe. Robimy dekoracje na otwarcie sklepów oraz aranżacje produkcji filmowych. Nie wiem, czy istnieje coś, co jest w stanie mnie jeszcze zaskoczyć!


Muszę Wam powiedzieć jeszcze jedną ważną rzecz! Od lat w naszej krakowskiej pracowni gromadzę wszystko, co może się przydać. Pełno tkanin, stare meble, a nawet maszynka do robienia waty cukrowej! Zdradzę Wam sekret, że nawet ja czasem się zaskakuję zaglądając do moich magazynów, co się w nich znajduje! Jeżeli zatem szukasz wyjątkowych akcesoriów, chcesz aby Twoje wydarzenie było wyjątkowe - trafiłeś w dobre miejsce!


Do zobaczenia!

I
I
I

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Aby lepiej poznać Twoje oczekiwania wobec eventu potrzebujemy kilka najważniejszych informacji. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli nam to zbudować odpowiednią ofertę. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub do naszego Show Roomu w Krakowie. Tam będziecie mogli zobaczyć nasz cały asortyment.

0
    0
    Wybrane produkty
    Nie wybrałeś produktówWróć do wypożyczalni